Krūtų spenelio korekcija

Spenelių korekcija – viena iš operacijų, kai estetiniai požymiai yra svarbesni nei į medicinos kortelę įrašytos išvados. Nūdien plastinė chirurgija pažengė taip toli, kad jos dėka galima panaikinti aibę diagnozuojamų problemų:

– Spenelių formos korekciją
– Spenelių aureolių korekciją (įprastai – jų mažinimą)
– Neteisingos spenelių padėties korekciją
– „Iškilusio” spenelio defekto šalinimą
– „Įtraukto” spenelio defekto šalinimą
– Nevienodų – asimetrinių spenelių plastiką.

Kas gi skatina moteris rinktis spenelių koregavimą? Priežastimi gali tapti ne tik noras pasiekti akivaizdžių estetinių rezultatų.

Diagnozuojami spenelių defektai gali būti susiję su naujagimio maitinimu krūtimi (pavyzdžiui, kai speneliai – įdubę, tai tampa fiziškai neįmanoma).

Be to, kai kurie defektai – dažniausiai įgyti, gali sukelti dailiosios lyties atstovėms diskomfortą, tempimo pojūtį, kai kuriais atvejais sukelia net skausmą.

Psichologinis faktorius vertinamas kaip svarbus rodiklis spenelių plastinei operacijai atlikti. Juk daugelis įgimtų ar įgytų spenelių defektų (pavyzdžiui, neproporcionali padėtis) gali didinti nepasitikėjimą savimi, savo išvaizda ir sukelti problemas asmeniniame

Operacija vyksta vietinėje nejautroje. Ji trunka apie 1 valandą. Operacijos technika parenkama priklausomai nuo krūtyje esančių pakitimų.