Frakcinis odos atnaujinimas „FRAXEL” lazeriu

DĖMESIO!
FRAKCINIS VISO VEIDO ODOS ATNAUJINIMAS „FRAXEL” LAZERIU
TIK 450 €
registracija tel. 85 264 73 04 arba 8-686 69404

Kas yra frakcinis odos atnaujinimas lazeriu?

Gydymo metu specialus lazeris Jūsų odoje padaro tūkstančius plonų, bet gilių mikroninių stulpelių. Šie stulpeliai vadinami – mikroterminėmis gydymo zonomis. Gydymo metu pašalinamos senos epidermio (paviršinio odos sluoksnio) ląstelės. Tuo pat metu lazerio spindulys veikia ir giliuosius odos sluoksnius – dermą

Kokias problemas gali padėti išspręsti frakcinis odos atnaujinimas?

Jei Jus norite atgaivinti, atnaujinti odą, bei pagerinti jos struktūrą ar sumažinti nedidelias raukšlytes, bei fotosenėjimo požymius, Fraxel lazeris kaip tik Jums. Taip pat jis mažina odos pigmentacijos požymius, randus ar strijas.

Kuo rakcinis odos atnaujinimas su Fraxel skiriasi nuo kitų atnaujinimų lazeriu? (pvz: odos atnaujinimo CO2 lazeriu)

Odos atnaujinimo CO2 (skin resurfacing) lazeriu metu, veikiama visa oda, nepaliekant tarp lazeriu paveiktų sričių sveikų, nepaliestų odos plotų. Dėl to reikia mažiausiai dviejų – trijų savaičių kol užauga nauja paviršinė oda, ir galima grįžti į aktyvų gyvenimą. Po frakcinio odos atnaujinimo „Fraxel” lazeriu, gyjimas  trunka greičiau, nuo 4 iki 7 dienų.

Kiek procedūrų reikia?

Kadangi kiekvienos  procedūros  metu paveikiama apie 20% – 25% veikiamo odos ploto, reikia vidutiniškai 4-5 procedūrų, maksimaliam rezultatui pasiekti.

Kaip aš atrodysiu po procedūros?

Iš karto po frakcinio odos atnaujinimo lazeriu Jūs galite jausti šilumą, panašiai kaip pasikaitinus saulėje. Savaitę oda bus tarsi „įdegusi”. Tai normalus požymis, kuris rodo, kad oda gyja ir keičiasi per visą savo storį. Po procedūros atsiranda nedidelis patinimas, bet jis paprastai praeina savaime  per  porą dienų. Rekomenduojame makiažą daryti kitą dieną.

Kiek laiko gyja oda?

Naujas epidermis – nauja paviršinė oda, susidaro po 24 valandų. Gilioji oda keičiasi kelių mėnesių bėgyje (net iki 8 mėnesių)

Kai vyksta odos atsinaujinimo procesai, odoje taip pat matysite, kad oda atrodo, kaip įdegusi saulėje. Įdegimas laikosi nuo 3 – 14 dienų, priklausomai nuo taikyto gydymo intensyvumo. Vėliau, oda nusilupa, tai vyksta tada, kai  nauja paviršinė oda pakeičia seną. Tuo metu gausiau naudokite savo įprastines ar specialisto rekomenduotas drėkinamąsias priemones.

Kokia priežiūra po procedūros?

Po procedūros būtinai naudokite drėkinamąsias priemones, bei apsaugos priemones nuo saulės, kurių apsaugos faktorius ne mažesnis, kaip SPF 25-30.

Kurioje vietoje dažniausiai atliekama procedūra?

Dažniausiai ji atliekama veido, kaklo, „dekolte”  ar  plaštakų srityje. Tačiau esant randui ar strijoms – bet kurioje kūno vietoje.

Kokiu metų laiku rekomenduojate atlikti procedūrą?

Procedūrą geriausiai atlikti tada kai saulė nėra aktyvi, žiemos, rudens ar pavasario mėnesiais.