Mimikos raukšlių korekcija

Botulino toksino injekcijos

Dinaminės, ar kitaip vadinamos mimikos raukšlės, susidaro susitraukiant veido raumenims (tuo metu, kai Jūs juokiatės, šypsotės ar raukiate kaktą). Kuo daugiau emocijų Jūs norite parodyti, tuo gilesnės formuojasi šios raukšlės bei linijos. Tačiau jau dabar galite jų niekam neberodyti. Dabar dėka naujo registruoto preparato galime žymiai sušvelninti ar visai panaikinti šias dinamines – mimikos raukšles. Ši procedūra: veido mimikos raukšlių korekcija injekciniais preparatais – tai tam tikrų veido mimikos raumenų kosmetinė denervacija. Procedūra atliekama botulino toksino preparatu, kuris suleidžiamas į mimikos raukšlių sritį („žąsies kojelę“, kaktos raukšles, „rūpesčio“ raukšles tarpuakyje ir kt.).

Kaip veikia botulino toksino injekcijos ?

Injekcijų veiklioji medžiaga – botulino toksinas, blokuoja nervinius impulsus veido mimikos raumenyse. Taigi tie mimikos raumenys atsipalaiduoja ir nebesusitraukia. Po procedūros virš raumenų esanti oda išlieka lygi, o raukšlės išsilygina. Tuo tarpu kiti veido raumenys dirba kaip ir ankščiau, todėl bendra veido išraiška nepakinta.

Ar saugus gydymas botulino toksino preparatais ?

Botulino toksino preparatai jau daugiau kaip dešimtmetį saugiai ir efektyviai naudojami gydyti daugelį oftalmologinių ir neurologinių susirgimų. Kiekvienais metais tūkstančiai pacientų naudoja šį gydymo metodą. Taigi jis greitai tapo labai populiariu metodu koreguoti matomus senėjimo požymius.

Kas tai per gydymo būdas ?

Kosmetinė veido mimikos raumenų denervacija botulino toksino preparatu – tai greita bei saugi procedūra. Naudojant labai smulkią mikroadatą labai mažas kiekis preparato yra tiksliai suleidžiamas į kelias pažymėtas vietas. Kadangi adatėlė labai maža ir plona o vaisto kiekis labai nedidelis, skausmo beveik nejaučiama. Daugelis pacientų jį lygina su „uodo įkandimu“. Nereikia jokio nuskausminimo ar vietinės nejautros. Jūs drąsiai pati galite vairuoti mašiną ar grįžti į darbą. Kartais dūrio vietoje lieka maža mėlynė, bet ją lengvai paslėpsite po įprastiniu makiažu.

Ar yra kokių pašalinių efektų ?

Labai retai, vaistai gali pratekėti ir migruoti į gretimas sritis bei sukelti gretimų raumenų silpnumą. Tam, kad to išvengtumėte griežtai laikykitės gydytojo nurodymų po procedūros. Kadangi visi pašaliniai poveikiai yra pilnai grįžtami, jie yra trumpalaikiai ir tetrunka kelias savaites.

Kokių gydymo rezultatų aš galiu tikėtis ?

Jeigu dėl mimikos raukšlių Jūs atrodote senesnis, nei esate, kosmetinė denervacija jas sušvelnins, ir Jūs atrodysite žymiai jauniau ir maloniau. Be to per tą laiką kol dinamikos raumenys nesusitraukinės šios odos raukšlės negilės. Tačiau ši procedūra negali pakeisti tų raukšlių, kurios susidaro dėl saulės poveikio, UV spindulių, audinių pakritimo ar tų, kurios nesusiję su mimikos raukšlėmis. Injekcijos botulino toksinu nepagerins audinių pakritimo, laisvumo, ir nepakeis kaktos ar veido patempimo operacijų.

Kokie šios procedūros trūkumai ?

Deja, bet botulino toksino preparatai tik laikinai gali veikti mimikos raukšles. Pirmą kartą suleistas vaistas veikia iki 12 mėnesių. Pakartotinos injekcijos efektas tęsiasi vidutiniškai apie 6 mėnesius. Klinikiniai tyrimai parodė, kad leidžiant preparatą ilgą laiką, jo efektas ilgėja, taigi Jums reikės dar rečiau kartoti šią procedūrą.

Kaip sužinoti ar aš tinku botulino toksino injekcijoms ?

Paklauskite mūsų gydytojo. Jei turite kokių klausimų, skambinkite į mūsų Centrą tel.: (8~5) 2647304 arba +370 68669404 ir susitarkite dėl privačios gydytojo konsultacijos. Po trumpos apžiūros gydytojas nuspręs, ar šis gydymo būdas Jums tinka.