Ultragarsinis riebalų skaidymas

DABAR TAIKOMA 50% NUOLAIDA VISOMS ULTRAGARSINIO RIEBALŲ SKAIDYMO PROCEDŪROMS!

Apie naują ultragarsinę liekninimo sistemą 

Kuo ypatinga celiulito ir kūno kontūrų korekcija ultragarsiniu aparatu?

Tai neintervencinė (nechirurginė), labai saugi ir efektyvi gydymo procedūra, kurios metu galima pasiekti neįtikėtinų rezultatų, formuojant kūno linijas, bei mažinant celiulito požymius.

Kaip veikia šis aparatas?

Procedūros metu ultragarso banga selektyviai skaido riebalinį audinį, nepažeidžiant kraujagyslių, nervų ir kitų jungiamojo audinio struktūrų, suardo gilius riebalinius sluoksnius, formuoja kūno linijas, didina odos stangrumą ir elastingumą, tačiau panaudojus tobulą ultragarso ir vakuumo kombinaciją galima papildomai išjudinti nusistovėjusią limfą, pagreitinti limfos nutekėjimą ir toksinų pašalinimą, pagerinti mikrocirkuliaciją ir atkurti kraujotaką.

Ar man tinka gydymas ultragarsiniu aparatu?

Ultragarsinės gydymo procedūros tinka tiek moterims tiek vyrams, kurie nori be chirurginių operacijų pakoreguoti ir suformuoti savo kūno linijas, sumažinti norimų kūno vietų apimtis, pagerinti savo odos struktūrą, sumažinti celiulito požymius.

Kokioms kūno sritims tinka šis gydymo būdas?

Dažniausiai procedūra atliekama pilvo, juosmens, sėdmenų, šlaunų bei žąstų srityse.

Ar tai skausminga procedūra?

Visi pacientai pabrėžia, kad ši procedūra nesukelia jokio skausmo ar diskomforto. Jos metu jaučiama lengva vibracija arba šiluma gydomame plote.

Ar reikalinga speciali priežiūra po gydymo ultragarsiniu aparatu?

Nereikia jokios specialios priežiūros, po procedūros pacientas gali iš karto maudytis, eiti į darbą arba sugrįžti prie savo kasdienės įprastinės veiklos.

Kaip ilgai trunka viena gydymo procedūra?

Tai priklauso nuo gydomo ploto, dažniausiai trunka nuo 30 min. iki 1,5 val.

Kiek gydymo procedūrų man reikės?

Dalinis kūno linijų formavimo rezultatas matomas jau po 2 – 4 procedūrų, tačiau ilgesniam efektui pasiekti rekomenduojamas gydymo kursas 10- 15 procedūrų. Procedūrų skaičius priklauso nuo Jūsų amžiaus, bendros organizmo būklės, medžiagų apykaitos, hormonų pusiausvyros, celiulito stadijos. 

Ar visiems galima atlikti ultragarsinę riebalų skaidymo procedūrą?

Ši procedūra nerekomenduojama pacientams sergantiems onkologinėmis ligomis, giliųjų venų tromboze, turintiems elektrostimuliatorius, nėščioms moterims bei moterims mėnesinių metu.

Ar reikalingas specialus paciento paruošimas prieš procedūrą?

Nereikalingas. Procedūrą galima atlikti iš karto po gydytojo konsultacijos, kurios metu gydytojas specialistas apžiūrės ir įvertins Jūsų poodinį riebalinį sluoksnį, odos stangrumą ir elastingumą, parinks individualų Jums labiausiai tinkantį gydymo režimą.